Konfeksiyon

Planlama

Başarılarımız planlı kurum kültürümüzden doğuyor. Geleceğin tekstil üretim anlayışını sadece düşüncelerimizde değil, uzun, orta ve kısa vadeli oluşturduğumuz planların eyleme geçirilmesi ile maksimum verimlilikle oluşturuyoruz. Süreç planlama ve uygulayacağımız teknolojinin seçiminin ardından, uyguladığımız ön çalışmalar, yüzde yüz başarıya ulaşmamızın ana kaynağını oluşturuyor.

Kesim

Üretimin ilk ve en önemli adımı kumaş kesiminde, birinci sınıf hizmet anlayışını gelişmiş vizyon ve inovatif süreçler ile buluşturuyoruz. Tugi Kids uzmanlarının benzersiz deneyimleri ile son seviye otomatik kesici ve pastal serim makinaları günde 15.000 adet kesim işlemini mümkün kılıyor.

Dikim

Asırlardır süren bu sanatı, alanında uzman profesyonellerimizin benzersiz dokunuşlarıyla işliyoruz. Özen ve hassasiyetle uyguladığımız dikim süreçlerinde, yüksek teknolojili makinalar kullanılarak, kusursuz parçalar yaratıyoruz. Her bir dikiş büyüleyici değişimin bir parçası. Dikim ekibimizin öncülüğünde, makinalar ile donatılmış eğitimli işgücüne ihtiyaca göre şekil vererek, iç ve dış dikim süreçlerimiz üretkenlik ile sürdürülmektedir.

Yıkama

İş disiplininde birden çok kombinasyonu birleştirerek, tüm süreçleri 360 olarak kurguluyoruz. Tek merkezden sağlıklı ve sürdürülebilir tekstil üretim anlayışı benimsiyor ve cilde zarar verebilecek kanserojen, kimyasal maddelerden arınmış temizlik proseslerini uyguluyoruz. Sağlıklı yaşam ve temiz bir çevre için dünyanın dört bir yanına ilham veriyoruz.

Paketleme

Yerel ve küresel müşterilerimizin en yüksek kalite, hizmet ve teslimat performansını Tugi Kids deneyimi ile en iyi şekilde yaşamalarını sağlamak önceliğimiz. Paketleme göründüğünden çok daha fazlasıdır. Geliştirilmiş ürün koruması, taşıma için optimize edilmiş ambalaj, çevre dostu ve doğada çözünebilen sürdürülebilir paketleme işlemleri ile tedarik zincirinin en önemli parçasını mükemmelleştiriyoruz.

Lojistik

Hizmet verdiğimiz her alanda dinamik ekipler oluşturarak, ürün çeşitliliğimize uygun deneyimli ve dinamik çalışanlarımız ile hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. İnsan odaklı servis ağımız ile lojistik operasyonlarını istenilen standartlarda gerçekleştirerek, Tugi Kids yolculuğunu müşteriler için kusursuzlaştırıyoruz.